İletişim

Merkez +90 216 399 96 00 Fabrika +90 262 527 11 01

E-mail

mimas@mimas.com.tr

Merkez

Orhantepe Mah. Gülname Sok. No:2, Dragos
Kartal, İstanbul, Turkiye

Fabrika

Yavuz Sultan Selim Mah. Şeyda Cad. No:116
Körfez, Kocaeli, Türkiye

Sürdürülebilirlik

Liman, iskele, rıhtım gibi deniz yapıları inşaatı, rafineri, demir çelik, petrokimya gibi ağır endüstri sektörlerine yönelik inşaat, imalat, montaj ve elektrik/enstrüman işlerini kurulduğundan beri ilkelerine sahip çıkarak yönetmektedir.

Mimaş A.Ş.’nin En temel ilkeleri

– Eşitlik

– Dürüstlük

– İnisiyatif

– İş güvenliği

– Fayda Sağlama

– Kalite

Sürdürülebilir Fabrika

Eşitlik

Mimaş, çalışanlarının hepsi birbirileriyle aynı hakka sahiptir. Kimse bir diğerinden üstün değildir. Ayrımcılık yapmayacağı gibi haklara önem verir. Cinsiyetçi bir yaklaşım yoktur, olmayacaktır.

Dürüstlük

Mimaş, çalışanlarının ve müşterilerinin dürüst ve güvenilir olmasına dikkat eder.

Çalışanlarıyla kurulduğundan bugüne kadar her zaman şeffaf ve kucaklayıcı olmuştur.

İnisiyatif

Mimaş, her zaman çalışanlarının sorumluluk alabilmesi, karar verebilmesi ve uygulayabilmesi için çalışanının yanında durmaktadır.

İş güvenliği

Mimaş, fabrika ve şantiye de çalışan işçilerimiz bizler için çok değerlidir. Kendilerine zarar gelmemesi bizim en büyük temennimizdir. Gerekli önlemler onların sağlığı için alınmıştır.

Fayda Sağlama

Mimaş, her gün olduğu ve olacağı gibi kendini yenileyen ve kendine bir şeyler katan bir firmadır. Kendini her zaman ülkesine ve dünyaya yararlı, faydalı ve fedakâr olmak üzere şartlamıştır.

Kalite

Müşterilerine ve kendimize olan saygımızı projelerimizdeki kalite ve kullanılabilirlik ile göstermekteyiz. Müşterilerimize verdiğimiz önem ve hassasiyet yapmış olduğumuz tüm projelere yansımaktadır.